środa, 19 marca 2014

Prolog

Ona ~ zdrowa, piękna, bogata, stanowcza siedemnastolatka. Miałaby wszystko gdyby nie zbrodnia którą popełniła. Najgorsza ze wszystkich rzeczy jakie mogła zrobić własnej matce... Morderstwo. Dziewczyna miała motyw, ale kto słucha jakiejś smarkuli? Nikt... Ona nigdy nie zabiła by człowieka, ale to ją przerosło. Jej matka była okropna. Od urodzenia biła i katowała dziewczynę. Pewnego dnia ona jednak nie wytrzymała chwyciła jakikolwiek przedmiot po jej prawej stronie, jak się okazało nóż i wbiła go matce w brzuch. Kobieta nie przeżyła. Minęły już dwa miesiące od zabójstwa. Tydzień temu skończyła się sprawa sodowa. Teraz dziewczyna jest już w poprawczaku. Posiedzi tu jeszcze trzy lata.

On~ miły, przystojny, bogaty można pomyśleć że miał wszystko, ale to nie prawda nigdy nie miał prawdziwych, kochających rodziców. W jego szkole znany był z ciętego języka, łamana dziewczęcych serc i bijatyk. I właśnie przez  jedną z nich trafił do zakładu poprawczego, założy kastet z przy jedne z bójek. Niestety trafił w skroń, chłopaka nie dało się już uratować. Zostało mu jeszcze trzy lata odsiadki po czym może już wyjść na wolność. Lecz co mu z tego? I tak według niego nie znajdzie kobiety swojego życia, bo ona będzie uważała go za kryminalistę. Ale czy ma rację? Może znajdzie się taka osoba, która obdarzy go takim samym uczuciem jak on ją...

1 komentarz:

  1. Jupi!! Nareszcie założyłaś :*
    Wiem że na 100% będzie fajne <3
    czekam na next :*
    twoja Igusia ^^

    OdpowiedzUsuń